Pod pojmem investor si řada lidí představí zhýralého miliardáře. Jenže většina miliardářů není zhýralá a být investorem nevyžaduje mít nutně miliony na kontě. Investorem se na portálu LOANIS může stát prakticky každý. Nenechte své peníze válet na spořícím účtu s minimálním úročením a vrhněte se do víru P2P půjček, světového trendu v půjčování peněz. Začít můžete i s 10 000 Kč.

Investiční program

Máte aktuálně volné prostředky? Gratulujeme. A jak s nimi nakládáte? Většina volných prostředků leží svým majitelům na spořících či v mnoha případech dokonce běžných účtech, kde zhodnocení dosahuje s bídou 1,5 % p.a. Možností investic se nabízí i na českém trhu celá řada, výnos přesto málokdy překročí 10 % p.a. Portál LOANIS Investice specializující se na půjčování peněz mezi lidmi (P2P) vám takovou možnost nabízí. Výnos se podle výše rizika pohybuje mezi 14% - 40% p.a. LOANIS navíc udělá veškeré papírování za vás.

LOANIS Půjčka od 30 000 Kč do 250 000 Kč

Aktuálně nabízíme možnost investice do úvěrů od 30 000 Kč do 250 000 Kč. Každý žadatel dokládá schopnost svůj potencionální závazek splácet.

U částek do 50 000 Kč dokládá příjem výpisem ze svého bankovního účtu za tříměsíční období zpětně. Od částky úvěru 51 000 Kč včetně je po dlužníkovi požadováno doložení příjmů standardní cestou (potvrzení o výši příjmu potvrzené zaměstnavatelem, daňové přiznání za zdaňovací období či důkaz o výměru důchodu) a doložení výpisů z registrů dlužníků, konkrétně se jedná o registry CBCB, a.s. a CNCB, z.s.p.o, ve kterých jsou vedeny veškeré úvěrové produtky, které dlužník čerpá nebo v minulosti čerpal u všech bankovních a větších nebankovních institucí.

Vyzkoušejte si, že systém P2P funguje např. na menším obnosu a uvidíte, že vyšší míra rizika vede k daleko vyšším ziskům a zhodnocení. Diverzifikovat svou investici můžete tak, že budete jednomu žadateli nabízet menší částky než sám požaduje a vyčkáte, zda vaši nabídku příjme a uzavře tak složenou půjčku s několika věřiteli. Doporučujeme nabízet vždy minimálně třetinu požadované částky žadatelem.


Parametry investice:

  • Minimální výše investice na jeden subjekt 10 000 Kč
  • Maximální výše investice na jeden subjekt 250 000 Kč
  • Průměrný roční výnos od 29% p.a.
  • Splácení měsíčními anuitními splátkami od 12 do 48 měsíců
  • Veškerou administrativu řešíme za vás
  • Právní poradenství ZDARMA!
Vložit prostředky